Dijital öğrenme hizmetlerimiz, tüm e-learning ihtiyaçlarınız için tek elden yönetmek için bir çözümdür. Farklı büyüklükteki ve değişen ihtiyaçlara sahip kuruluşlardaki deneyimimizin zenginliği ile öğrencilerinizin ihtiyaçlarını anlayarak başlıyoruz ve sonra iyi uyum sağlayan bir öğrenme stratejisi yaratıyoruz.

Etkileşimli ve etkili e-learning kursları oluşturmak için popüler geliştirme araçlarındaki uzmanlığı en son teknoloji ile birleştirir. İster bağımsız bir eğitim kursu isterse genişletilmiş bir program olsun, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.


Geliştirmekte olduğumuz tüm e-learning içerikleri SCORM 1.2, SCORM 2004, AICC uyumludur.

E-Learning Hizmetimizin Başlıca Özellikleri

  • Windows ve Linux sistemleri altında kolayca çalışabilmektedir.
  • Ölçeklenebilirlik olarak ele aldığımızda sistem, 50,000 öğrencili ve binlerce kurs ile verimli çalışmaktadır.
  • 70 adet dil desteği mevcuttur. İstediğiniz dilleri seçebilirsiniz. İsterseniz tüm dilleri aynı anda, isterseniz tek dili seçebilirsiniz.
  • Hiçbir programlama ve veri tabanı deneyimine sahip olmayan kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Sürekli olarak çok miktarda yeni özellik (blok veya modül) geliştirmekteyiz.

Sizin Halen Özgün Tasarımınız Yok mu ?

Aktif olarak kullandığınız web sitenizin arayüzünü yenilemek ve profesyonel bir görünüme kavuşması için arayüz tasarım hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Duyarlı ve erişilebilir olacak şekilde tasarlanan Moodle arayüzünün hem masaüstü hem de mobil cihazlarda gezinmesi kolaydır.

Mevcut, geçmiş ve gelecekteki kursları ve vadesi gelen görevleri gösterir.

MS OneDrive, Dropbox ve Google Drive da dahil olmak üzere bulut depolama hizmetlerindeki dosyaları sürükleyip bırakın.

Tüm web tarayıcılarında ve cihazlarında çalışan bir düzenleyiciyle metni biçimlendirin ve medya ve görüntüleri kolayca ekleyin.

Etkinleştirildiğinde, kullanıcılar yeni ödevler ve son tarihler, forum gönderileri hakkında otomatik uyarılar alabilir ve birbirlerine özel mesajlar gönderebilir.