Web Tasarım

Şirketinizin, firmanızın, iş yerinizin tanıtımını yapmak, verdiğiniz hizmetler hakkında ziyaretçilerinize bilgi vermek, kişisel çalışmalarınızı dünyaya duyurmak için yapılan grafikler ve internet yazılım dillerinin beraber kullanılarak oluşturulan bir sistemler bütünüdür. Web siteniz, dünyaya açılan kapınız dır. Bilgisayar olan her yerde adeta bir şubenizmiş gibi işlev görür.
O yüzden web tasarım için önemli olan kaliteli görsellik, kolay anlaşılırlık, teknolojiye uyum, sadelik, navigasyon gücüdür. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Web sitenizin tasarım kalitesi, kurumunuzun kalitesini sanal ortamda yansıtmalıdır. Firma ciddiyeti için kaliteli bir web tasarım yaptırmanız gerekir.  Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım.

%99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunucularımız, iş ortaklarımız tarafından sizlere sorunsuz ve kaliteli internet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır. Web sitesi inşası, alan adı (domain name) alımı ile başlar. com, net, org, com.tr gibi onlarca alan adından birini sizin adınıza kayıt edelim.

İZNİK DİZAYN, 1991 yılından beri web dünyasında kişilere ve kurumlara dinamik, etkileyici, kullanıcı dostu, sorunsuz, güncellenebilen, görsel yönü güçlü, kurumsal kimliğe uygun kaliteli web site çözümlerinin yanı sıra, Online Eğitim, Mobil Uygulama, Vr yani 360 derece sanal tur ve video, Grafik Tasarım, Kurumsal Kimlik, Baskı ve Promosyon ürün hizmetlerini de sunmaktadır.

Web Site Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Kullanıcıların sayfalarınızı hızlı bir şekilde açabilmesi, içerisinde dolaşabilmesi ve sunduğunuz içerikle sizi kolayca anlayabilmesi gerekir.
 • Bütün tarayıcılarla (İnternet Explorer, Safari, Firefox, Opera, Cep telefonu tarayıcıları v.s) sorunsuz bir şekilde çalışması gerekir.
 • En büyük kriter: Arama motorlarına uygunluktur. Arama motorları mantığına uygun tasarımlar, sitenizin arama sonuçlarında yukarılarda, rakiplerinizin üzerinde gözükmesini sağlayacak buda daha fazla müşteriye ulaşacağınız anlamına gelecektir.
 • Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. 20 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yer almanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.

Sizin Halen Özgün Tasarımınız Yok mu ?

Aktif olarak kullandığınız web sitenizin arayüzünü yenilemek ve profesyonel bir görünüme kavuşması için arayüz tasarım hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

İyi Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

 • Web sitesinin tasarımı, firmanın kurumsal kimliği ile uyumlu olmalı.
 • Web sitesi, tasarımıyla özgün olmalı
 • Arama motorları tarafından tanınmalı.
 • Etkileşimli bir tasarıma sahip olmalı. Sade ama ilgi çekici ve etkili olmalı.
 • Web sitesi iletişim kurmalı.

Diğer Firmaların Yaptığı Bazı Hatalar

 • Web uygulamalarını profesyonel webmaster yerine, serbest çalışan, öğrenci veya güçlü referansları olmayan herhangi birine yaptırmak.
 • Bir kere göreceli olarak yüksek ücret ödeyerek sonuç elde etmek yerine, defalarca düşük ücret ödeyerek hiç sonuç elde edememek.
 • Web uygulamalarını müşteri gözüyle ve onların ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulunduracak şekilde değil, kendi gözüyle ve subjektif değerleriyle oluşturmak.

Referanslarımızdan...